Instruktorzy artystyczni

Warsztaty artystyczne Brave Kids prowadzi grupa doświadczonych pedagogów, performerów, wspierających dziecięcych artystów w pasji wspólnego tworzenia, dzielenia się i wymiany w atmosferze szacunku i zrozumienia. Tu „dzieci uczą dzieci”, a owocem są niezwykłe spektakle prezentowane publiczności.

8.edycja Brave Kids w 2017 r.Podczas 8.edycji w 2017 roku warsztaty poprowadzą: 

Reżyser spektaklu: Jacek Timingeriu
Instruktorzy artysytczni: Katarzyna Kapela, Gabriel Almagro, Marcin Misiura, Creo Kellab , Ilona Krawczyk, Kasia "Venka" Godlewska, Mateusz Godlewski, Ewa Hubar, Jolanta Sikorska, Magdalena Nykiel, Mary Sadowska, Nataša Cápová.
Scenografię przygotuje Basia Szymczak z projekcjami Marii Porzyc
Reżyserem światła będzie Wojciech Maniewski

Białystok, Poland
Instruktorzy artystyczni: Ewa Hubar, Jolanta Sikorska
Grupy: Folk Dance Ensamble”Seltinis”, Lithuania; Good Romani Fairy Kesaj Foundation, Slovakia; Group RIDETO, Poland; Zahessi 5, Georgia

Przemyśl, Poland
I
nstruktorzy artystyczni: Magdalena Nykiel, Marcin Misiura
Grupy: The Buds, Romenia; The Little Bees, Mexico; Ho[pe4Street, Poland; New Frame, Ukraine

Kosice, Slovakia
Instruktorzy artystyczni: Nataša Cápová, Mary Sadowska
Grupy: More paths, Brazil ; „Under the Bridge”, Ukraine; Sarvam Foundation, India; Song and Dance Group „Wałbrzych”, Poland

Samcche Javakheti, Georgia
Instruktorzy artystyczni: Mary Sadowska, Liako Gogidze
Grupy: Dance Effort, Poland; Shevardeni, Georgia; Ukuleles for Peace, Israel ; Walbrzynian Talent School, Poland; Zarzma Group, Georgia

Wałbrzych, Poland
Instruktorzy artystyczni: Ilona Krawczyk, Creo Kellab
Grupy: Klub Cordex, Poland; Reverence Dance School, Moldova; Group TFD, Turkey; YACD Aissawa Kids, Morocco

Warsaw, Poland
Instruktorzy artystyczni: Kasia Venka Godlewska, Mateusz Mefo Godlewski
Grupy: The Arctic, Yakutia, Russia; Donya Children’s Research Institute, Iran; The Song and Dance Show Group, Romania; Youth Cultural Practitioners, Poland;

Wrocław, Poland
Instruktorzy artystyczni: Kasia Timingeriu, Gabriel Almagro
Grupy: Caritas, Georgia;  Circ Esteem, USA; Kainonia Children Team, Kenya; Kolorowe Dzieci, Poland;

 

7.edycja Brave Kids w 2016 r.Podczas 7.edycji w 2016 roku warsztaty prowadzili: Tako Kelaptrishvili, Ilona Krawczyk, Kathy Lawson, Mary Sadowska, Kasia Timingeriu, Katarzyna Venka, Gabriel Almagro, Mateusz Mefo Godlewski, Macin Misiuro, Roman Sorger, Piotr Szewczyk. Reżyserem finału był Jacek Timingeriu, scenografię przygotowała Michalina Kostecka.

Instruktorzy artystyczni w 2016 roku: