Kontakt z zespołem

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła" ul. Purkyniego 1
50-155 Wrocław, Polska
NIP 899-23-31-660
KRS 000108979
tel .: +48 71 341 88 78
tel./fax: +48 71 344 18 16
kom.: +48 509 058 204
bravekids@bravefestival.pl

Kontakt do zespołu

Brave Kids

Dyrektor Artystyczny
Grzegorz Bral
bravekids@bravefestival.pl

Producent Wykonawczy
Justyna Warecka
justyna@bravefestival.pl
tel. 606 605 665

Menedżer Programowy
Iwona Stankova
iwona@bravefestival.pl
tel. 512 605 005

Artist Liaison
Kathy Lawson
kathy@bravefestival.pl
tel .: +48 71 341 88 78

Koordynator Rodzin Goszczących
Laryssa Kowalczyk
rodziny@bravefestival.pl

 


Miasta Brave Kids

WROCŁAW
Iwona Stankova
iwona@barvefestival.pl
tel. 512 605 005

WAŁBRZYCH
Magda Sawicka, Fundacja „EMU” im. Elżbiety Marii Urbańskiej
bravekids.walbrzych@bravefestival.pl
tel.  666 125 446 

WARSZAWA
Aleksandra Ośko, Fundacja Świat na Wyciągnięcie Ręki
bravekids.warszawa@bravefestival.pl
tel. 501 318 949

 

Brave Festival

Dyrektor Artystyczny Brave Festival
Grzegorz Bral
biuro@bravefestival.pl
 

Producent wykonawczy/Menedżer Programowy
Adrian Podgórny
adrian@bravefestival.pl

Producent Wykonawczy
Paulina Anna Galanciak
paulina@bravefestival.pl

Koordynator Wolontariatu
Karolina Dukiel
wolontariat@bravefestival.pl

Logistyka
Michał Patyna
logistyka@bravefestival.pl

MEDIA/PR