Kontakt z zespołem

GŁÓWNY ORGANIZATORStowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła" 
ul. Purkyniego 1
50-155 Wrocław, Polska
NIP 899-23-31-660
KRS 000108979
tel: +48 71 344 18 16
bravekids@bravefestival.pl

Kontakt do zespołu:

Dyrektor Artystyczny
Grzegorz Bral
bravekids@bravefestival.pl

Producent Wykonawczy
Iwona Frydryszak
iwona@bravefestival.pl
tel. +48 512 605 005

Menedżer Programowy
Agnieszka Ćwieląg
agnieszka.cwielag@bravefestival.pl
tel.: +48 71 344 18 16

Kontakt z grupami
Malika Murzagali
malika@bravefestival.pl
tel.: +48 71 344 18 16

Menedżer Logistyki
Michał Patyna
logistyka@bravefestival.pl

Producent 
Koordynatorka Projektu Kreatywnej Europy

Justyna Warecka
justyna@bravefestival.pl

Koordynator Projektu Wyszehradzkiego
Maria Sadowska
m.sadowska@bravefestival.pl

Asystentka produkcji
Agnieszka Granpos
a.granops@bravefestival.pl

Wolontariuszki EVS:

Serena Aznar
serena@bravefestival.pl

Tamar Kelaptishvili
tamar@bravefestival.pl

Silvia Travasoni
silvia@bravefestival.pl

Giuseppina Cacciotti
giuseppina.cacciotti@gmail.com

Grafik - plakaty
Miłosz Wiercioch
Grafik - katalog
Agnieszka Nowakowska

Fotograf
Mateusz Bral

Miasta Brave Kids

 

POLSKA:

WROCŁAW
Agata Kostrzewa-Mazurek
bravekids.wroclaw@bravefestival.pl

WAŁBRZYCH
Magda Sawicka, Fundacja „EMU” im. Elżbiety Marii Urbańskiej
bravekids.walbrzych@bravefestival.pl
tel.  666 125 446 

WARSZAWA
Białołęski Ośrodek Kultury

RZESZÓW
Justyna Warecka, Stowarzyszenie W Krainie Żródeł
bravekids.rzeszow@bravefestival.pl
tel. 606 605 665

RADZIEJOWICE
Magda Masewicz, Centrum Kultury Powozownia
bravekids.radziejowice@bravefestival.pl

LESZNO
Małgorzata Pawlak
bravekids.leszno@bravefestival.pl

GDAŃSK
Aleksandra Mońko
bravekids.gdansk@bravefestival.pl

BIAŁYSTOK
bravekids.bialystok@bravefestival.pl

OBORNIKI ŚLĄSKIE - II etap
 

EUROPA:

 

ESTONIA MÄRJAMAA
Gaili Ilisson
gaili.ilisson@gmail.com

RUMUNIA BUKARESZT
Ioana Ginghina
miniartshow@gmail.com 

GRUZJA TBILISI 
Nana Kukhalashvili, Caritas Georgia
nana.kukhalashvili@caritas.ge  

INDIE NEW DELHI
Nehha Bhatnagar, Sarvam Foundation

 

Brave Festival

Dyrektor Artystyczny Brave Festival
Grzegorz Bral
biuro@bravefestival.pl

 

MEDIA/PR PR EXPERT

Aleksandra Palus
apalus@prexpert.com.pl
tel. 509065355