Kontakt z zespołem

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła" ul. Purkyniego 1
50-155 Wrocław, Polska
NIP 899-23-31-660
KRS 000108979
tel: +48 71 344 18 16
bravekids@bravefestival.pl

 

Kontakt do zespołu

Dyrektor Artystyczny
Grzegorz Bral
bravekids@bravefestival.pl

Producent Wykonawczy
Iwona Frydryszak
iwona@bravefestival.pl
tel. +48 512 605 005

Menedżer Programowy
Agnieszka Ćwieląg
agnieszka.cwielag@bravefestival.pl
tel.: +48 71 344 18 16

Kontakt z grupami
Malika Murzagali
malika@bravefestival.pl
tel.: +48 71 344 18 16

Asystentka produkcji
Marta Kochanowicz
m.kochanowicz@bravefestival.pl
tel.: +48 71 344 18 16

Producent
Justyna Warecka
justyna@bravefestival.pl

Menedżer Logistyki
Michał Patyna
logistyka@bravefestival.pl

Koordynator Projektu Wyszehradzkiego
Maria Sadowska
m.sadowska@bravefestival.pl

 

Miasta Brave Kids

WROCŁAW
Agnieszka Ćwieląg
agnieszka.cwielag@bravefestival.pl

WARSZAWA
Aleksandra Ośko, Fundacja Świat na Wyciągnięcie Ręki
bravekids.warszawa@bravefestival.pl
tel. 501 318 949

WAŁBRZYCH
Magda Sawicka, Fundacja „EMU” im. Elżbiety Marii Urbańskiej
bravekids.walbrzych@bravefestival.pl
tel.  666 125 446 

PRZEMYŚL
Magdalena Pardel, Fundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM
bravekids.przemysl@bravefestival.pl

POLSKA

RZESZÓW
Magdalena Panek-Magiera, Fundacja Tu i Teraz
bravekids.rzeszow@bravefestival.pl

BIAŁYSTOK
Anna Sałaban, Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei"
bravekids.bialystok@bravefestival.pl

SIECHNICE
Anna Składowska, Centrum Kultury w Siechnicach
bravekids.siechnice@bravefestival.pl
 

SŁOWACJA

KOSZYCE
Radoslava Neubertová, Fundacja Haliganda               
radka.neubert@gmail.com

GRUZJA

TBILISI
Nana Kukhalashvili, Caritas Georgia
nana.kukhalashvili@caritas.ge  

ACHALCICHE
Liako Gogidze
liakogogidze@gmail.com 

RUMUNIA

BUKARESZT
Ioana Ginghina
miniartshow@gmail.com 

UKRAINA

ŻYDACZÓW
Oksana Polivczak
ourvision70@gmail.com

 

Zespół produkcyjny

Brave Festival

Dyrektor Artystyczny Brave Festival
Grzegorz Bral
biuro@bravefestival.pl

Zespół Produkcyjny Brave Festival 
Agnieszka Kiewicz
a.kiewicz@bravefestival.pl 

Marek Mieleszko
m.mieleszko@bravefestival.pl

 

MEDIA/PR

Marta Kaleta Komunikacja Plus logo
mkaleta@komunikacjaplus.pl 
+48 665 864 978