Program

I etap projektu: 17 czerwca - 2 lipca:
Białystok

Grupy artystyczne: Zespół Pieśni i Tańca ”Seltinis”, Litwa; Good Romani Fairy Kesaj Foundation, Słowacja; Groupa RIDETO, Polska; Zahessi 5, Gruzja

Przemyśl
Grupy artystyczne: Pąki, Rumunia; Małe pszczółki, Meksyk; Hope4Street, Polska; Nowy kadr, Ukraina
 
Wałbrzych
Grupy artystyczne: Klub Cordex, Polska; Szkoła Tańca Reverence, Mołdawia; Groupa TFD, Turcja; YACD Aissawa Kids, Maroko

Warszawa
Grupy artystyczne: "Arktyka", Jakucja, Rosja; Instytut Donya, Iran; Grupa Piesni i Tańca, Rumunia; Młodzieżówka Praktyków Kultury, Polska;

Wrocław
Grupy artystyczne: Caritas, Gruzja;  Circ Esteem, USA; Koinonia Children Team, Kenia; Kolorowe Dzieci, Polska
 

Koszyce/Słowacja
Grupy artystyczne: Więcej ścieżek, Brazylia; „Pod Mostem”, Ukraina; Sarvam Foundation, Indie; Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, Polska

17-18 czerwcaprzyjazd uczestników 

18 czerwcapikniki integracyjne:

- Białystok, Dom Dziecka w Krasnem
- Warszawa, Kępa Potocka: piknik, godz. 15:00, Parada Brave Kids, godz. 17:00
- Wrocław, Park Tołpy, godz. 14:00 (Piknik Rodzinny organizowany przez Żółty Parasol)

19 czerwcaPokazy Artystyczne Grup Brave Kids, wstęp wolny:

​- Wrocław, Klub Anima, ul. Pilczycka 47, godz.18:00
- Warszawa, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2, godz. 18:30
- Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29, godz. 12:00
- Przemyśl, Dom Ukraiński, ul. Kościuszki 5, godz18:00
- Białystok, Dom Dziecka w Krasnem, godz. 18:00
- Koszyce, Haliganda, godz.10:00

19 - 30 czerwca warsztaty artystyczne Brave Kids 
- Wrocław, Klub Anima, ul. Pilczycka 47 (19-23.06); Centrum Kultury Wrocław Zachód, ul. Chociebuska 4-6  (26-30.06)
- Warszawa, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, ul. Podskarbińska 2
- Wałbrzych, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29
- Przemyśl, Centrum Kulturalne, ul. Konarskiego, Zamek Kazimierzowski, Dom Ukraiński, ul. Kościuszki 5
- Białystok, Dom Dziecka w Krasnem (19-23.06); UCK Białystok, ul. Ciołkowskiego 1 (26-30.06)
- Koszyce, Haliganda

22 czerwcaSpotkanie z liderami grup Brave Kids, Kawiarnia Święty Spokój, ul. Okrzei 35, Warszawa, godz. 18:30

25 czerwcaMiędzynarodowe Parady Brave Kids:
- na Wyspie Słodowej w ramach Miesiąca Rodziny 2017 we Wrocławiu, godz.17:00
- podczas Święta Fajki Przemyśl 2017, godz. 16:00
- na Podzamczu w Wałbrzychu, godz. 15:00 
- Hlavna ulica, Koszyce, godz. 16:00

26 - 30 czerwcawarsztaty artystyczne dla dzieci rodzin goszczących

29 czerwcaSpektakl Finałowy Brave Kid w Warszawie, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południeul. Podskarbińska 2, godz. 18:30

30 czerwcaSpektakle Finałowe Brave Kids, wstęp wolny:

- Białystok, UCK Białystok, ul. Ciołkowskiego 1, godz. 18:00
- Przemyśl,  Zamek Kazimierzowski, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, godz. 18:00
- Wrocław, Centrum Kultury Wrocław Zachód, ul. Chociebuska 4-6, godz. 18:00
- Wałbrzych,  Centrum Nauki i Sztuki, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29, godz. 19:00
- Koszyce, Jazero Cultural Centre "Nad Jezerom", godz. 17:00

1 lipcapikniki pożegnalne 

 

II etap projektu: 2 - 11 lipca:
Oborniki Śląskie, Wrocław

3 lipcaPrzegląd Finałowych Spektakli Brave Kids z I etapu, godz. 15:00 - 19:30, Obornicki Ośrodek Kultury, ul. Dworcowa 26, Oborniki Śląskie, wstęp wolny

4 - 10 lipcawarsztaty artystyczne Brave Kids

8 lipcaMiędzynarodowa Parada Brave Kids z uczestnikami Brave Kids i lokalnymi zespołami z Obornik Śląskich, 
godz. 16:00 - 18:00, trasa: z Targu do Parku

10 lipcaWielki Finałowy Spektakl Brave Kids, godz. 17:00 i 19:00, Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, pokaz biletowany

11 lipcapożegnalny piknik, wyjazd uczestników